Byggnads Öst

Kongressombud

Nedan hittar du Byggnads Östs kongressombud till Byggnads 17:e ordinarie kongress. Har du några tankar och funderingar kring kongressmaterialet är du välkommen att kontakta någon av oss!

Magnus Cato magnus.cato@byggnads.se

010-601 13 33

Alexander Westberg alexander.westberg1984@gmail.com 073-502 51 39
Anna Hallberg anna.h97@live.se 072-214 89 94
Anton Folkesson anton.folkesson99@gmail.com 070-144 99 30
Elin Sidås elin.sidas 070-395 96 21
Jan Johansson   jan.lun@hotmail.com 070-299 90 28
Jonas Andersson  jande92@hotmail.com 070-673 19 05
Niklas Landstedt niklas.landstedt@byggnads.se  010-601 13 27 
Ove Möller   ove.moller70@gmail.com

070-200 74 47

070-848 37 90 

 Stefan Andersson stefan.andersson5@peab.se  070-337 27 56 
Thomas Gustafsson thomas.t.gustafsson@ncc.se 076-521 59 46 
Uppdaterad: